Kevon Stevy Claire

Kevon Stevy Claire

Kevon začal zpívat ve svých 5 letech v dětských sborech a v kostele. Své první sólo zpíval ani ne ve svých 7. K výuce zpěvu přidal v 8 letech hru na klavír. Když Kevon díky Richardovi Smallwoodovi objevil gospel, nastal v jeho životě obrat.

Kevon započal profesionální kariéru v roce 2007 live vystoupeními nejen jako sólový zpěvák, ale také jako back-up zpěvák doprovázející slavné umělce.

V roce 2011 spolu s vokální skupinou Tale of Voices zvítězili v TV soutěži „The Sing-Off“. Výhra jim přinesla smlouvu se Sony Music Label „Columbia Records“. V roce 2012 tak vydali první album a poté i druhé, vánoční.

Vedle své sólové kariéry zároveň také pracoval pro mnoho známých umělců jako např. Ed Sheeran, Hozier, Tina Arena, Yaël Naïm, Maitre Gims, Black M a další.

Kevon ukázal svoji novou tvář publiku díky jedinečnému muzikálu „Swinging life“. V roce 2014 začal účinkovat v muzikálu „The Black Legends“, který vzdává hold nejznámějším afroamerickým zpěvákům a popisuje úžasný osud afroamerické Black music.

Na počátku roku 2015 přizval Matt Pokora, nejpopulárnější a nejprodávanější francouzský umělec, Kevona na své turné REDTOUR. S Mattem koncertovali nejen ve Francii, ale také ve Švýcarsku, Belgii, Nové Kaledonii a na Tahiti. Turné REDTOUR bylo národním tiskem označeno za největší turné roku 2015.

Od roku 2013 Kevon pracuje na svém prvním albu. Jeho tvorbu inspirovali Jessie J, Sam Smith, Bruno Mars, Whitney Houston, Beyoncé, Rihanna a další.

„More“ je první skladbou hranou v rádiích z jeho dlouho očekávaného díla.